Paykwik ile Para Yatırma ve Çekme Nasıl Yapılır?

Elektronik ödeme kartı Paykwik, fiziki bir kart olmayıp, 16 haneden oluşan PİN kodundan meydana gelen dijital bir kart türüdür.

Banka havalesi, kredi kartı ve mobil ödeme yöntemlerinden birini kullanarak satın alabileceğiniz elektronik ödeme kartını güvenle kullanabilirsiniz. Paykwik fiyatları bölümünden seçtiğiniz kartın ülkenizin para cinsine göre hesaplayarak, müşteri temsilcimizden hesap numaramızı öğrendikten sonra ödeme yapabilirsiniz.

Maksimum 15 dakika süre içinde e-posta hesabınıza gönderilecek Paykwik kodunu, geçerli olan tüm sitelerde güven içinde kullanabilirsiniz.

Paykwik kart hakkında detaylı bilgi almak, hesap numaralarımızı öğrenmek ve para yatırmada sorun yaşıyorsanız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin.

Paykwik’ten Paranızı Nasıl Çekebilirsiniz?

Paykwik kullanıcılarının dikkat etmeleri gereken en temel hususlardan biri, ödeme şekli hangi tip elektronik kart ile olursa olsun, çekim işlemleri Paykwik kart ile yapılmaktadır. Para çekim işlemi, aşağıdaki şekilde gerçekleşir.

  • Para yükleme işleminin sonunda paranızın olduğu siteden paranızı “Paykwik kodu” şeklinde isteyin.
  • Mevcut sistemdeki paranız Euro (€) cinsinden kartınızın miktarı kadar hesabınıza aktarılır.
  • Hesabınızdaki Paykwik kodunu TL cinsine dönüştürmek için kullanmanız gereken hizmetimiz “Paykwik bozdurma” hizmetidir.